Monthly Archives: Leden 2020

Branný závod

V sobotu 11.1.2020 jsme vyrazili na naše první letošní závody a zároveň na náš první branný závod. Kdo tento typ závodu zná, jistě ví, že abyste uspěli, je potřeba mít spoustu specifických znalostí a dovedností. Ač jsme se snažili vše co nejlépe natrénovat a vše se co nejlépe naučit, necítili jsme se připraveni dle našich představ a tak jsme si hlavně chtěli užít společně strávený čas a posilovat týmového ducha. Na start jsme postavili dvě družstva mladších žáků, druhé jsme doplnili dvěma dětmi z přípravky. Všichni se moc snažili, ale bez trestných bodů jsme se neobešli. Proto pro nás bylo velké překvapení, když naše starší děti vyhlásili na krásném třetím místě. To jsme opravdu nečekali a byli jsme moc rádi .I bez této krásné třešničky na dortu jsme si krásně užili společně strávený den a už se moc těšíme na další závodění. Moc děkujeme všem, kteří vyrazili s námi a všem, co nám drželi palce. V neposlední řadě děkujeme SDH OSEK za moc hezký závod s parádním zázemím.