Štrbice – Závod o Pohár starostky obce 4.9.2022

4.9.2022 dopoledne se v hasičském areálu ve Štrbicích sjelo celkem 29 dětských týmů z Ústeckého a Středočeského kraje na 4. ročník soutěže O pohár starostky obce Světec v požárním útoku, aby vzájemně poměřily své síly. A jak to ve Štrbicích všechno bylo?

Počasí nám i letos opět přálo a bylo perfektní. Soutěž jsme rozdělili do pěti kategorií, pro  každého účastníka byla připravena medaile ať pro ty nejlepší na stupních vítězů , ty samozřejmě obdrželi i pohár tak i pro ostatní za účast v soutěži. Snažíme se pro zúčastněná družstva vždy připravit skvělé ceny a rovněž nesmí chybět ani výborné občerstvení. Bylo připraveno 500 kusů párků, rohlíků, vynikající koláče od našich maminek, 100 litů limonády, káva, čaj a ani to nakonec nestačilo. Vypilo se a snědlo úplně vše :-)) Příští polojubilejní rok budeme zase muset o něco více nakoupit. Jsme rádi, že dětem a jejich doprovodu u nás chutná. O hudební doprovod a skvělé moderování se postaralo perfektní moderátorské duo z Fastagency. Naše družstva mladých hasičů se zúčastnila boje o nejvyšší příčky ve třech kategoriích – přípravka, mladší žáci na vlastní stroj a starší žáci na vlastní stroj. Přípravka skončila na vynikajícím 2.místě, mladší žáci skončili na místě 2. a 4. místě a starší žáci na 1. a vyhráli tak kategorii starší žáci na vlastní stroj. Kromě krásných výkonů ve všech kategoriích jsme v našem areálu mohli vidět spoustu šťastných dětských tváří a to je to co je pro nás tou největší odměnou. Soutěž by se určitě nepovedla tak skvěle a zcela určitě by nebylo tolika skvělých cen pro soutěžící bez podpory našich sponzorů : Obec Světec, ČEZ Energetické produkty, Severočeské doly a.s. , Skupina ČEZ, Prodeco a.s. ,Siad Technické plyny, Severočeská voda – Nadační fond, Nadační fond Veolia,  Michal Maulis M+M , kterým tímto mnohokrát děkujeme! Tak za rok zase na viděnou.

Více fotek zde: https://sdhstrbice.rajce.idnes.cz/DETSKA_SOUTEZ_STRBICE_4.9.2022/