Duchcovská předávačka

V sobotu 22.4. jsme vyrazili s dvěma družstvy přípravky a dvěma družstvy mladších žáků na oblíbené závody štafet do Duchcova.

Přípravka tentokrát zvládla závody na jedničku a součtem časů z obou štafet nechala všech dalších devět týmů za sebou a hrdě si šla pro 1. místo🥇. Neztratilo se ovšem ani přípravkové béčko, které nakonec obsadilo místo čtvrté. Velmi dobře se dařilo i mladším žákům. Áčko sice obsadilo smolné čtvrté místo, ovšem v konkurenci celkem 19ti družstev jde o moc krásný výsledek. Béčko se umístilo na místě desátém.
Po závodech jsme s dětmi na našem hřišti ve Štrbicich oslavily Den Země zasazením stromku, což se dětem moc líbilo. 🌱Děkujeme Mirdas Stehlík za nádherný fotky , pár jsme si jich vypůjčili 🙂 Více fotek zde: https://oshteplice.rajce.idnes.cz/Duchcovska_predavacka…/