DĚTSKÁ SOUTĚŽ ŠTRBICE 17.9.2023

V neděli 17.9. se u nás ve Štrbicích opět sjela dětská družstva z širokého okolí, aby poměřila své síly v požárním útoku. Letos přijelo celkem 32 družstev a oproti minulým ročníkům všechna soutěžila se společnou mašinou. Jako první se na start postavilo družstvo starších žáků a předvedli moc hezký útok. I s drobným zaváháním na koši zakončili útok s časem 19,33s (rychlejší terč sestřelen v čase 18,74s) a brali tím třetí místo. 💪🥉

Ostatním naším družstvům se bohužel dařilo méně. Kategorii Přípravka odstartovalo opět naše domácí družstvo. Krásně rozběhnutý útok jsme bohužel trochu utopili a i přes první terč s moc hezkým časem 16,84s končíme až časem 34,94s a bereme nepopulární 🥔 Mrzí nás to o to více, že se právě tímto útokem loučíme s přípravkou v této sestavě. I tak si ale užili parádní suprový den, kdy si čekání na konec soutěže krátili společným obědem a vířivkou. Jitce Vlčkové moc děkujeme ❤️
Mladší žáci měli v útoku chybiček bohužel více. Nejprve nás trochu potrápilo zapojení proudnice a následně nám obě proudařky zaklekly na čáře rozhozu, kterou na tréninku běžně nepoužíváme a holky to zmátlo. Jíťa se ještě stihla včas opravit a doběhla až k nástřikové čáře, Norinka už bohužel ne, a tak výsledným časem 43,86s (rychlejší za 40,47s) bereme 11. místo.
V neposlední řadě děkujeme Míše Brzoňové za super svačinu ❤️
Soutěž hodnotíme celkově jako povedenou, počasí nám opět přálo 🌞 a my věříme, že se s vámi v našem areálu za rok opět shledáme ☺️🙋‍♀️