Druhá účast na závodech

14.9.2019 jsme s Bombarďáky vyrazili na poslední závod ze seriálu Podřipské hasičské ligy pořádaný v Předoníně.Tentokrát ve složení: na koši a náběru byla Týnka s Vítkem, strojníkovi Tomášovi pomáhal Pepík, na béčkách již ostřílený Táda, rozdělovač bežela Kačenka, která je na tomto postu nováčkem a Adélka s Péťou na postech proudařského dua. Stejně jako v Hrobcích se na tento závod přihlásil enormní počet družstev. První útok se s drobnými chybičkami zdárně dokončil v čase 22,60s a v konkurenci 12ti družstev brali Bombarďáci 6. místo. V druhém útoku předvedlo družstvo vyrovnaný výkon a za čas 22,77s brali Bombarďáci za jejich velkého překvapení své první medailové umístění. Jejich radost byla fantastická, a to především proto, že se o výsledku svého snažení dozvěděli až na nástupu při vyhlašování. My jim to poctivě tajily do poslední chvíle.Den to byl opět velmi dlouhý, ale rozhodně stál za to. Bombarďákům za tým vedoucích moc gratulujeme a přejeme spoustu podobných a do budoucna ještě lepších výsledků. Nyní nás čeká 22.9.2019 závod na domácí půdě, kde se budeme opět snažit posunout své hranice. Budete u toho s námi?