2.ROČNÍK DĚTSKÉ HASIČSKÉ SOUTĚŽE

6.9.2020 dopoledne se v hasičském areálu ve Štrbicích sjelo celkem 31 dětských týmů na 2. ročník soutěže o pohár starostky obce Světec, aby vzájemně poměřily své síly. A jak jsme se na ně připravili?

Objednali jsme perfektní počasí, soutěž jsme rozdělili na pět kategorií, takže si každé druhé družstvo domů odvezlo pohár a každý účastník si odvezl medaili buď za umístění, nebo za účast. Hromada krásných věcných cen je ve Štrbicich vždy samozřejmostí a rovněž nesmělo chybět ani výborné občerstvení, které je pro dětské závodníky připraveno zdarma, stejně jako pitný režim. Štrbické závody tradičně doprovází perfektní moderátorské duo z Fastagency. Domácí se zúčastnili boje o nejvyšší příčky ve třech kategoriích – přípravka, mladší žáci na vlastní stroj a starší žáci na vlastní stroj. Přípravka po menším zmatku na základně obsadila se svým časem třetí místo. Mladší žáci tentokrát bohužel neměli štěstí, a tak obsadili až místo páté a nejlépe se vedlo starším žákům, kteří se svým výkonem brali místo druhé. Kromě krásných výkonů ve všech kategoriích jsme v našem areále mohli vidět spoustu šťastných, dětských tváří, za což vděčíme vysoké pořadatelské úrovni, která by nebyla možná bez našich sponzorů : Obec Světec, ČEZ Energetické produkty, Severočeské doly a.s. , Skupina ČEZ, Prodeco a.s. ,Siad Technické plyny, Severočeská voda – Nadační fond, Speciální stavby Most, Elektroservis Tejček, Sousto s.r.o. , Michal Maulis M+M , kterým tímto mnohokrát děkujeme! Tak za rok zase na viděnou. Více fotek je k vidění zde: FOTO ŠTRBICE