DUCHCOVSKÁ PŘEDÁVAČKA

5.9.2020 jsme se zúčastnili pro nás premiérových závodů ve štafetách v nedalekém Duchcově. Času na trénování nebylo mnoho, ale i tak jsme se moc těšili 😊🏃 Bojovat jsme se vydali s jedním družstvem starších žáků a s jedním družstvem mladších žáků. První disciplínou byla štafeta 4x60m. Ve starších žácích jsme byli nejspíš nejmladším družstvem, i přesto jsme bojovali statečně a podali výborné výkony. V mladších žácích nám ráno pro nemoc jeden závodník vypadl, ale naštěstí máme i moc šikovnou přípravku, a tak jsme z ní povolali na pomoc Pepíčka Majera. Mladší žáci zvládli tuto štafetu výborně a z celkových 10ti družstev vybojovali s časem 68,54s nádherné 2. místo! Jako druhá disciplína nás čekala štafeta dvojic. Ta je technicky náročnější a nedařilo se nám v ní tolik, jako v té první. Ale odvezli jsme si alespoň cenné zkušenosti 💪 Obě disciplíny se navíc počítaly do Okresní ligy, která pro letošek suplovala kvůli Covidu zrušený Plamen.