Dětská soutěž Štrbice 5.9.2021

5.9.2021 dopoledne se v hasičském areálu ve Štrbicích sjelo celkem 32 dětských týmů na 3. ročník soutěže O pohár starostky obce Světec, aby vzájemně poměřily své síly. A jak vše probíhalo?

Počasí nám i letos opět přálo a bylo perfektní. Soutěž jsme rozdělili do pěti kategorií, pro  každého účastníka byla připravena medaile ať pro ty nejlepší na stupních vítězů tak i pro ostatní za účast v soutěži. Snažíme se pro zúčastněná družstva vždy připravit skvělé ceny a rovněž nesmí chybět ani výborné občerstvení, které je pro dětské závodníky připraveno zdarma, stejně jako pitný režim. O hudební doprovod a skvělé moderování se postaralo perfektní moderátorské duo z Fastagency. Naše družstva mladých hasičů se zúčastnila boje o nejvyšší příčky ve třech kategoriích – přípravka, mladší žáci na vlastní stroj a starší žáci na vlastní stroj. Přípravka skončila na 5.místě, mladší žáci skončili na místě 3 tím a starší žáci na místě 5 tém. Kromě krásných výkonů ve všech kategoriích jsme v našem areále mohli vidět spoustu šťastných dětských tváří. Soutěž by se určitě nepovedla tak skvěle a zcela určitě by nebylo tolika skvělých cen pro soutěžící bez podpory našich sponzorů : Obec Světec, ČEZ Energetické produkty, Severočeské doly a.s. , Skupina ČEZ, Prodeco a.s. ,Siad Technické plyny, Severočeská voda – Nadační fond, Speciální stavby Most,  Michal Maulis M+M , kterým tímto mnohokrát děkujeme! Tak za rok zase na viděnou.