Duchcovská předávačka

Duchcovská předávačka
1.🥇3.🥉3.🥉, 5., 6. a 7. místo
Neděle 14.4.2024 byla ve znamení našich oblíbených štafet.l v našem oblíbeném areálu Bažantnice v Duchcově, kam jsme vyrazili se třemi družstvy přípravky a třemi družstvy mladších žáků.

Největší radost jsme měli po štafetě 4x60m s překážkami mladších žáků. Tahle disciplína „patřila nám“ ❤️💪. Mladší žáci II. se svým časem 61,88s zaběhli nejrychlejší čas dne a druhý nejrychlejší čas dne na této štafetě patřil našemu družstvu mladších I. 62,25s. Moc hezký čas se povedl i mladším III. 74,97s. Následovala štafeta dvojic, kde jsme opět dokázali zaběhnout nejrychlejší čas, tentokrát ovšem mladší I. 70,62s a tím si naši mladší I. zajistili i celkové 1. místo 🥇❤️ Mladší II. také předvedli velice hezkou štafetu s časem 80,82s, ovšem celkový součet obou štafet měli lepší kolegové z Modlan a mladší II. brali nádherné celkové 3. místo 🥉💪 Mladší III. měli rovněž moc hezkou štafetu s časem 85,03s a v celkovém součtu brali krásné 6. místo 💪❤️ Nutno dodat, že konkurence byla obrovská. V této kategorii bojovalo celkem 22 družstev! 😱
Přípravka si v nových sestavách štafetu 4x60m zaběhla premiérově, i přesto se přípravce I. povedl třetí nejrychlejší čas – 78,87s. Přípravka II. zakončila pokus této štafety v čase 86,93s a přípravka III. 90,51s. Štafetu dvojic už jsme si letos závodně vyzkoušeli, takže ji přípravka I. zvládla v krásném čase 89,25s, přípravka II. v čase 106,36s a přípravka III. v čase 121,65s. Celkově jsme ulovili přípravka I. 3. místo 🥉, přípravka II. 5. místo 💪 a přípravka III. 7. místo 🥰 v celkovém počtu 13 soutěžních družstev.
Den to byl dle očekávání náročný, ale moc hezký. Musíme pochválit organizátory, jelikož jsme i s neskutečným celkovým počtem závodních družstev zvládli být doma v nad očekávání slušném čase.👍