2. kolo TFA ligy severu junior 4.5.2024 v Libouchci

Tentokrát jsme premiérově nasadily dvě závodnice i do kategorie dívky 3-5 let a vedly si velmi slušně. Adélka obsadila krásné 8. místo a Viktorka i přes půlminutové uvíznutí v tunelu obsadila místo 10. z celkového počtu 26 závodnic. Moc povedená premiéra a těšíme se, co nám holky předvedou příště ❤️💪

Následovala kategorie chlapci 3-5 let, kterou Maty opět ovládl a zaslouženě si odvezl pohár za 1. místo 💪🥇, Honzík se umístil na místě 4., Ríša na místě 7., Andy na místě 9. a Kubík ve svém premiérovém závodě na krásném 13. místě z celkového počtu 28 závodníků.
Další kategorie, kterou jsme ovládli, byla dívky 6-8 let, kterou vyhrála Jituška 💪🥇
V kategorii chlapci 6-8 let se nejlépe dařilo Ondráškovi, který skončil na 4. místě, Vašík skončil na 13. místě, Martínek na 26. místě z celkového počtu 36 závodníků.
V kategorii dívky 9-11 se Elenka umístila na 16. místě z 27 dívek.
V kategorii chlapci 9-11 se nejlépe dařilo Pepčovi, který skončil na 6. místě. Hned za ním se na 7. místě umístil Domča a na 11. místě se umístil Tobík z celkového počtu 28 chlapců.
Další závod nás čeká 1.6. v Křešicích, tak nám držte palce, ať stihneme ještě poladit formu a své výsledky si ještě zlepšit 💪🏋️