Třetí místo v Klášterci

30.5. jsme si zajeli zazávodit na čtvrté kolo Krušnohorské ligy do Klášterce nad Ohří.


Počasí před odjezdem nevypadalo vůbec dobře,cestou i solidně pršelo,v Klášterci umí i pěkně foukat, tak jsme nečekali žádné excelentní časy. Po příjezdu jsme se pustili do stavby časomíry a počasí se umoudřilo alespoň do té míry,že přestalo pršet, i když vítr zůstal dost silný. Kolem základny byly nepopulární koberce, které si vybraly svou daň nejen u našeho pokusu.

DSC_0032 DSC_0104 DSC_0038

DSC_0100  DSC_0093 DSC_0247

 

Pár přistání na zadek se podepsalo na konečném čase 18,82s.(první terč 18,42s) ale i ostatní kazili, ať už na náběhu na kluzkém koberci a nebo na terčích. Silný vítr, nějaký ten metr od čáry,to vše se podepsalo na výkonech ostatních a tak z toho nakonec bylo dobré třetí místo a další body do celkového hodnocení KL.

Odkaz na fotky z Klášterce v lepší kvalitě:http://sdhstrbice.rajce.idnes.cz/KL_Klasterec_30.5.2015