BÁJNÝ JEDNOROŽEC OPĚT SPATŘEN…😲

Datoval se den 28.5.2022, sobota, 13 stupňů (pocitově -6), vítr jak v Himalájích a bájný jednorožec byl opět spatřen. Událost a místo: 1. kolo KL (Krušnohorské ligy) ve Lhenicích. Bájný jednorožec je sice už trošku starší, místy rozbitý a lehoulince vypelichaný, ale pořád jede – ŠTRBICE A!

Datoval se den 28.5.2022, sobota, 13 stupňů (pocitově -6), vítr jak v Himalájích a bájný jednorožec byl opět spatřen. Událost a místo: 1. kolo KL (Krušnohorské ligy) ve Lhenicích. Bájný jednorožec je sice už trošku starší, místy rozbitý a lehoulince vypelichaný, ale pořád jede – ŠTRBICE A!
Áčko vyrazilo při chuti. Co si budeme, kdo nemá chuť na bednu? Ve Lhenicích nás jako vždy čekala známá a těžší trať s kopcem a větrnou loterií u terčů.
Na KL se vyjelo v maličko jiné sestavě, než byla ta tréninková.
…trénink? Na ten se nejdřív musely vymést pavučiny z nářadí. Někteří jedinci ani nepoznali sága na která běhají 😃
Na tréninku zaskočila Majkl na náběru za Vencu, který si užíval sluníčka na dovče. Na pravém proudu za „lehce“ zraněného Stázu vypomohl Pepča Gipfl, kterej měl pro změnu stažené půlky, že mu Burďák na levým brku natrhne … elasťáky. Na trojáku Lukáš, který zaskakoval za zraněného Zelího, bo zvedačka z Hříšného tance není úplně lehká kreace a padlo při ní již mnoho dobrých mužů. 😀
Závodní sestava byla jasná. Burďák – LP, Stáza – PP, Lukáš – troják, große Pepa – béčka, Líba – mašina, Venca a Ika – zadek.
Příprava šla na pohodu s prstem v nose a klucí tak mohli na start. Ten se povedl na první dobrou. Voda, mašina, béčka, troják, levý proud a upsss, Stáza. Zraněné tříslo povolilo a bylo po všem. Dopajdal k terči, aspoň něco tam cáknul 💦 a konečná. Do druhého kola byl tak povolán Pepča, se kterým jsme tenhle scénář předpověděli už týden předem. 😀 Že poběží na 2B tak pro něj nebylo žádné překvapení.
Na 2B to s vodou nevyšlo tak jak bychom chtěli a bylo z toho nesympatické a tolik nežádoucí NP (neplatný pokus).
„Vyhráli“ jsme parfémy, chtějí nám tím Lheničtí snad něco naznačit? 😀
Z prvního kola jsme si mimo voňavek odvezli omrzliny. Jak všichni přítomní ví, vážně byla výjimečná kosa a nekonečně nekonečné sčítání výsledků. K tomu jsme si, bohužel, vezli i ne příliš motivující náladu do 2. kola KL (na naši domácí soutěž), která byla hned následující den…
To be continued…
S láskou k požárnímu sportu
SDH Štrbice
Může jít o obrázek 8 lidem , stojícím lidem a venkovnímu Může jít o obrázek 10 lidem , stojícím lidem , trávníku a text that says 'oshteplice.rajce.net' Může jít o obrázek 6 lidem , stojícím lidem , people playing sports a venkovnímu

Může jít o obrázek 8 lidem , stojícím lidem a venkovnímu Může jít o obrázek 8 lidem , stojícím lidem a venkovnímu Může jít o obrázek 3 lidem , venkovnímu a text that says 'oshteplice.rajce.net'