První závod v roce 2024

V sobotu 23.3.2024 jsme vyrazili na letošní první venkovní závody do Modlan na Vyřazovačku ve štafetě dvojic. 1.+ 4. místo přípravka 🥇🏅 2. + 7. místo mladší žáci 🥈🏅

Jako první šla poměřit své síly družstva přípravky. Po přechodu našich tří nejstarších tahounů do mladších žáků nezůstal v přípravce kámen na kameni a usilovně jsme trénovali nováčky a stálice pro změnu trénovaly nové posty. Závody však dopadly nad naše očekávání ❤️💪 V základním kole si postup vybojovala obě družstva a ve čtvrtfinále družstvo B předvedlo svůj nejlepší výkon toho dne a postoupilo s časem 1:30:69. V semifinále se nám naše dvě družstva potkala a tak postup áčka byl trochu hořkosladký. I tak ovšem béčko předvedlo nádherné výkony a jsme na ně neskutečně pyšní ❤️💪 Nakonec tedy brali 4. místo v konkurenci 9 družstev🏅 Ve finále si áčko svým nejlepším pokusem v čase 1:12:87 zajistilo prvenství ❤️🥇
Jako další přijeli poměřit své síly mladší žáci. Opět jsme vyrazili ve dvou družstvech. V základním kole postoupilo áčko s třetím nejrychlejším časem a béčko se čtvrtým nejrychlejším časem. Ve čtvrtfinále béčko podlehlo soupeři, ale i tak brali nádherné 7. místo 🏅 v konkurenci 18 družstev! Ve finále ze sebe áčko vymáčklo maximum a svým nejlepším výkonem toho dne 1:16:21 jim uteklo prvenstvi jen o necelou vteřinu. I zde jsme byli náležitě pyšní ❤️💪
Největší potlesk si ovšem děti zaslouží za to, že i v tak nepříznivém počasí nejen že vydržely, ale i se maximálně snažily a toho si ceníme nejvíc ❤️
Děkujeme pořadatelům za super závod, počasí prostě neporučíš, rodičům za perfektní podporu a v neposlední řadě všem, kdo nás technicky podporují a díky nimž můžeme dětem poskytnout co nejlepší podmínky k trénování. Od této zimy jde nově i o obec Kostomlaty pod Milešovkou, která nám poskytla k trénování svou tělocvičnu, děkujeme.