TFA MOJŽÍŘ

Ráno 21.1.2023 jsme se s několika našimi závodníky vydali vyzkoušet další závod TFA. První jsme absolvovali ještě na podzim na Hazmburku, ale na tento vyrazila úplně jiná parta😅, neznali jsme ani prostředí, ale nás jen tak něco neodradí 💪 Na trénování jsme měli jen dva tréninky, ale i tak jsme se moc těšili. A vůbec jsme si nevedli špatně, dokonce nám to i dvakrát cinklo – 2. místo v nejmladší kategorii bral Matyáš Gipfl🥈 a další druhé místo bral v jedné z kategorií mladších žáků Dominik Homoláč 🥈. Perfektní výkony ale předvedli opravdu všichni naši závodníci. Prakticky všichni se ve své kategorii umístili v první třetině a měli jsme z nich ohromnou radost. Jak už ale začíná být s našimi dětmi pravidlem, největší radost nám opět udělali mimo závodní plochu. Krásně si vzájemně fandili, nemysleli jen na sebe, ale během čekání na svůj výkon sami aktivně sledovali pořadí i ve vedlejší tělocvičně, aby neprošvihli závod svých kamarádů. S takovými borci vás to vstávání v sobotu v šest ráno fakt vůbec neštve ☺️ Díky za to, jací jste ❤️