ZÁVODY HOSTOMICE

9.9.2023 vyrazila naše přípravka a mladší žáci na soutěž do nedalekých Hostomic. Soutěžilo se ve štafetě 4x60m s překážkami a požárním útoku. Jako první změřily své síly týmy přípravky.
Závody se nám povedly opravdu na jedničku. Štafetou jsme se svým osobáčkem 1:16s brali první místo a stejně tak tomu bylo i na útoku, kde jsme rovněž brali první místo a to opět s osobáčkem 20:05s. Celkově tedy zasloužené první místo 🥇💪

Den před závody byla účast mladších žáků nejistá, ale nakonec šťastnou shodou náhod na trénink dorazilo přesně 7 dětí. Měli jsme jeden trénink na souhru obměněné sestavy,ale naše děti jsou prostě skvělý tým 💓
Ve štafetách brali mladší žáci 5. místo z 11ti. Začátek útoků byl pěkná zkouška nervů, kdy dvakrát po sobě nesepnula časomíra a již rozběhnuté děti jsme pokaždé vraceli na start. Nakonec ale vyběhly naostro s nástřikem za pěkných 23 sekund. Konkurence ovšem byla silná, a tak i tento pěkný čas vynesl 5. místo. Celkem se tedy mladší žáci Štrbice umístili na 5. místě z 11ti.