TFA LIGA SEVERU JUNIOR

V sobotu 16.9. jsme vyrazili na další závod TFA ze seriálu TFA liga SEVERU junior. Tentokrát do Martiněvsi, kde soutěž pořádalo SDH Charvatce. Vyrazili jsme s 11ti závodníky a opět se nám nedařilo vůbec špatně.

Kategorii Chlapci 3-5 let vyhrál náš Matyáš Gipfl 🥇, Honzík Pakosta se umístil na svém premiérovém závodě na 9. místě a Ríša Klas na místě 13. Z celkem 28 závodníků jsou to moc krásná umístění 💪
I v kategorii Chlapci 6-8 let jsme to také soupeřům nedali zadarmo. Zde byla konkurence největší, a to 33 závodníků. I přesto jsme dokázali urvat bednu, na třetím místě se umístil Pepča Majer 🥉, Ondrášek Drábek na místě 12., Martin Měchýř na místě 16. A Vašík Pakosta ve svém premiérovém závodě na místě 18. Opět moc krásná umístění 💪
V kategorii Dívky 6-8 let zacinkala druhým místem Jíťa Klasová 🥈a na 7. místě se umístila Norinka Drábková. V konkurenci 17ti závodnic opět moc krásné výsledky.
Nejstarší kluky jsme měli v kategorii Chlapci 9-11 let, kde Tobík Švanda skončil na 11. místě a Domča Homoláč po zdravotních komplikacích během svého pokusu na 24. místě. Ukázal ovšem srdce bojovníka dokonce spolu s maminkou, kdy se mu udělalo špatně a svůj pokus musel přerušit, než mu maminka doběhla pro dýchák. Domča se ale nevzdal a svůj pokus hrdě dokončil a toho si neskutečně ceníme a smekáme❤️💪
Děti si opět užily nádherný společný den a my s nimi. Moc oceňuji rodičovské zázemí, které vytvořilo moc hezkou atmosféru a děkujeme Domčovo mamince za výbornou svačinu ☺️ Děti nadchlo nedaleké sklizené pole kukuřice, kde hledali, co se nesklidilo a jedli a hráli si. Uvařili nám i výbornou mechovo-šípkovo-kukuřičnou polévku 😅
Druhý den ráno se ještě před domácími závody vydal Maty Gipfl na závody TFA do Telnice, kde se mu podařilo ve své kategorii opět zvítězit.🥇