V neděli 5.5.2024 nám to cinklo v Bílině

Díky přesunu pár soutěží jsme se nakonec mohli v neděli vydat na náš oblíbený závod o pohár ředitele HZS. A velkou radost jsme měli i na konci soutěžního klání.

Nejprve se odstartovalo jako vždy štafetou 4x60m. Tu vyhrálo jak družstvo přípravky , tak družstvo mladších žáků . Přípravka si navíc svým časem 1:11s zlepšila svůj dosavadní rekord v této disciplíně Mladší žáci zakončili svou rychlejší štafetu v čase 56:88s. Obě družstva šla tedy do druhé disciplíny z ideální pozice, ale věděli jsme, že je před námi ta horší část, jelikož jsme útoky nestihli prakticky vůbec natrénovat
Přípravka i přesto zakončila svůj pokus ve velmi slušném čase 24:95s, který nakonec stačil na krásné druhé místo a v celkovém součtu jsme i přes to získali nejlepší umístění Mladší žáci zvládli útok v čase 25:34s, což stačilo na páté místo. V celkovém umístění to pak stále stačilo na krásné třetí místo